top of page

Takket være Sparebankstiftelsen DNB får Better E-sport Bredde drakter!


VI HAR FÅTT MIDLER!


Vi er utrolig glade for å kunngjøre at vi har mottatt midler fra Sparebankstiftelsen DNB, som gjør det mulig for oss å kjøpe inn drakter til spillerne våre i Better E-sport Bredde. Dette er en utrolig spennende mulighet for oss, og vi ser virkelig frem til å kunne stille opp i flotte drakter som representerer laget vårt på en flott måte!


Drakter har en enorm betydning når det gjelder lagidentitet. Å kunne ikle seg en drakt man er stolt av, betyr så mye når det kommer til følelsen av tilhørighet og det å være en del av noe større enn en selv. Det handler om mer enn bare å representere et lag - det handler om å være en del av en felles visjon og å støtte hverandre som et team.


Vi er takknemlige for denne muligheten og ser frem til å se våre spillere skinne i de nye draktene. Bilder kommer selvfølgelig senere! Dette er et spennende skritt fremover for oss som lag, og vi er ivrige etter å fortsette å vokse og utvikle oss sammen.

Tusen takk til Sparebankstiftelsen DNB for deres generøse støtte. Vi er gira! Og dette blir så bra!
6 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Comments


bottom of page